Botë SQBotë.Portal SQ

Në përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut në Filipine, të shkaktuara nga stuhia Megi, deri tani 121 viktima

Të paktën 121 njerëz humbën jetën gjatë rrëshqitjes së dheut dhe përmbytjeve, të shkaktuara nga stuhia e parë që i goditi Filipinet këtë vit. Për shkak të stuhisë, janë shpërngulur mbi 200.000 banorë, njoftuan sot  personat zyrtarë, lajmëroi DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle