Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në Paris evakuohet stacioni hekurudhor për shkak të një bagazhi të dyshimtë

Policia franceze ka evakuuar stacionin hekurudhor Gar di Nor në Paris dhe po heton një bagazh të dyshimtë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle