0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Në Oslo biseda me talebanët për “ndryshim të atmosferës ushtarake” në Afganistan

Një delegacion taleban mbërriti në Norvegji mbrëmë për bisedime treditore me diplomatë perëndimorë dhe përfaqësues të shoqërisë civile afgane, duke shpresuar, sipas zëdhënësit të tyre, "të ndryshohet atmosfera militante" në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle