Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në ortekun e borës në Austri vdiqën tre skiatorë

Tre skiatorë kanë humbur jetën dhe dy janë lënduar nga një ortek bore në Austrinë qendrore, kumtuan sot autoritetet lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle