0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Ohër hapet zyra “Një pikë për shërbime”

Në Ohër sot do të hapet zyra e qendrës për shërbime publike – “Një pikë për shërbime”, projekt i Ministrisë së Shoqërisë Informatike dhe Administratës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle