0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Në një zjarr në Athinë janë djegur kuti me ndihma humanitare për Ukrainën

Zjarri që për shkaqe të panjohura ka shpërthyer në pjesën e jashtme të një salle sportive në Athinë, ka shkatërruar plotësisht kuti me rroba dhe batanije, pjesë e ndihmave humanitare të destinuara për Ukrainën, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle