Botë SQBotë.Portal SQ

Në një sulm të xhihadistëve në Burkina Faso humbën jetën 30 persona

Në një sulm, që u atribuohet xhihadistëve në Burkina Faso humbën jetën 30 persona, prej të cilëve 15 ushtarë, 11 civilë dhe katër persona  të cilët punonin në armatë, lajmëroi sot Ministria e Mbrojtjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle