Botë SQBotë.Portal SQ

Në një sulm të armatosur në Teksas kanë humbur jetën tre persona

Një person i panjohur, mbrëmë ka hapur zjarr në një pikë karburanti në Dallas, me ç'rast kanë mbetur të vrarë tre persona dhe një është plagosur rëndë, njoftuan mbrëmë autoritetet e shtetit federal amerikan Teksas.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle