0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniKronikë SQKronikë.portal SQLajme nga komunat SQ

Në një aksion policor arrestohen 12 prerës ilegal të drunjve në Strugë

Në malin Karaorman në një aksion policor janë kapur 12 prerës ilegal të drunjve, tetë shtetas shqiptarë dhe katër shtetas të vendit dhe janë sekuestruar rreth 30 metra kub dru për ngrohje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle