0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Në Nepal dhe Indi 48 të vdekur në shirat monsune

Në Nepal dhe Indi, 48 persona kanë vdekur nga shirat monsune dhe rrëshqitjet e dheut, njoftuan sot autoritetet e të dyja vendeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle