Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në Nagorno-Karabah gjatë konfliktit vdiqën tetë ushtarë

Shtatë ushtarë azerbajxhanas dhe një armen vdiqën në përplasjet në afërsi të rajonit kontestues Nagorno-Karabah, kumtuan sot autoritetet në Baku dhe në Jerevan.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle