Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në Munih marsh kundër G-7

Disa mijëra njerëz kanë marrë pjesë në tubimin e sotëm në Munih para mbajtjes së Samitit të Grupit të shtatë vendeve industriale më të zhvilluara në botë (G-7) dhe kërkuan të bëhet më shumë në luftën kundër ndryshimeve klimatike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle