0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQ

Në MPB promovim i stacioneve të reja bazë të PDK-së (drejtpëdrejt)

Ministrat e Punëve të Jashtme dhe të Brendshme, Bujar Osmani dhe Oliver Spasovski do të promovojnë stacionet e reja bazë në përfaqësitë diplomatike - konsullore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle