0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Në mesnatë skadon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatura të pavarura në zgjedhjet lokale

Në mesnatë skadon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kanidatura të pavarura  për kryetarë të komunave dhe këshilltarë në zgjedhjet lokale të caktuara më 17 tetor. Për këto zgjedhje ka interesim të madh për mbledhje të nënshkrimeve për kandidaturat e pavarura  në disa komuna, ndërsa mes tyre edhe për kryeqytetin e Shkupit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle