0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Në mesnatë skadon afati për mbikëqyrje në Listën zgjedhore

Deri në mesnatë, qytetarët mund të kryejnë mbikëqyrje në Listën zgjedhore dhe të dorëzojnë kërkesa për plotësim ose fshirje të të dhënave të tyre në Komisionin Shtetëror Zgjedhor. Afati për paraqitjen e kandidaturave për zgjedhjet lokale më 17 tetor skadon të shtunën, 11 shtator.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle