0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQServise informuese SQShkup SQ

Në mëngjes freskët, gjatë ditës me diell dhe ngrohtë

Moti në mëngjes do të jetë i freskët, ndërsa gjatë ditës me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi i ndryshueshëm. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri në 9, ndërsa ajo maksimalja prej 27 deri në 32 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle