0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Në Meksikë sulmues të armatosur sulmuan Asamblenë e qytetit dhe vranë 18 persona

- Sulmues të armatosur dje sulmuan Asamblenë e qytetit San Migel Totollapan dhe hapën zjarr, me çka humbën jetën 18 persona, ndërsa dy janë lënduar, njoftoi policia meksikane.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle