Kultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQ

Në Manastir përfundon Festivali internacional i muzikës klasike “Interfest”

Me koncert që do të zgjasë gjatë gjithë mbrëmjes të orkestrës kamertale dhe mysafirit nga Hungaria, Antal Zalai, sonte përfundon edicioni i 30-të i Festivalit internacional të muzikës klasike "Interfest".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle