Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Mal të Zi nuk ka festime dhe dasma, mbyllen klubet e natës

Me masat e reja epidemiologjike në Mal të Zi, të cilat prej sot hyjnë në fuqi, ndalohen festimet e Vitit të Ri në ambient të hapur, dasma në ambient të hapur dhe në ambient të mbyllur, si dhe puna e klubeve të natës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle