Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Mal të Zi angazhohen të paktën 1.800 policë për parandalim të incidenteve para fronëzimit të mitropolitit Joanikij në Cetinje

Të paktën 1.800 pjesëtarë me uniforma të policëve dhe një numër i madh i eprorëve dhe policisë kriminalistike do të bëjnë përpjekje të parandalojnë incidente për shkak të fronëzimit të mitropolitit Joanikij në manastirin  Cetinje më 5 shtator. Drejtoria e policisë përballet me rrezikun më të madh të sigurisë në historinë më të re malazeze, lajmëroi RTCG.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle