Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në muajin maj në Shqipëri kanë hyrë një milionë vizitorë, për pesë muaj 3,45 milionë

 Në maj në Shqipëri kanë hyrë një milionë shtetas të huaj dhe shqiptarë, që është rritje prej 77 për qind në krahasim me muajin e njëjtë të vitit të kaluar dhe për rreth 20 për qind nga viti 2019 rekord, njofton korrespondentja e MIA-s nga Tirana.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle