Botë SQBotë.Portal SQ

Në luftimet për qytetin jemenas Marib jetën e humbën 67 njerëz

Burimet ushtarake dhe mjekësore jemenase kanë konfirmuar se 67 kryengritës dhe anëtarë të forcave pro -qeveritare janë vrarë në luftimet për qytetin Marib në provincën me të njëjtin emër. Midis të vrarëve ] 58 janë kryengritës dhe nëntë janë anëtarë të ushtrisë jemenase.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle