Magazinë SQ

Në luftë për Palmën e artë 21 filma

Në kanë nesër fillon Festivali i 75-të ndërkombëtar, ndërsa për Palmën e artë këtë vit luftojnë 21 filma, mes të cilëve edhe arritjet e Dejvid Kronenberg, Ruben Ostlund dhe vëllezërit Zhan Pjer dhe Lik Darden.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle