Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në Londër sot takim i kryeministrit britanik Xhonson me kryeministren e Zelandës së Re, Xhasinda Ardern

 Kryeministri britanik Boris Xhonson sot në Londër do të takohet me kryeministren e Zelandës së Re, Xhasinda Ardern, me të cilën do të bisedojnë për çështjet lidhur me sigurinë dhe marrëdhëniet bilaterale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle