0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Likovë zbulohen 52 emigrantë ilegalë nga vendet afrikane dhe aziatike

 Në atarin e fshatit Llojan, Komuna e Likovës, afër vendit të quajtur "Shorta", në mëngjesin e sotëm rreth orës 6.30, nga nëpunësit policorë të Stacionit të Policisë për Mbikëqyrje kufitare Sopot pranë Qendrës Rajonale për Çështje Kufitare Veri, janë zbuluar 52 emigrantë ilegalë me origjinë nga vendet afrikane dhe aziatike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle