Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Në Libi janë arrestuar 600 emigrantë dhe refugjatë

Autoritetet libiane sot arrestuar mbi 600 emigrantë dhe refugjatë të cilët disa muaj qëndruan para zyres së mëparshme të Komisariatit të lartë të KB-së për refugjatë (UNHCR) në Tripoli, kumtuan dy organizata humanitare.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle