0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Në Kuvend vazhdim i seancës së 50-të

Në Kuvend sot në orën 12:00 vazhdon debati  për seancën e 50-të,  rendi i ditës të së cilës ende nuk është konfirmuar. Seanca dje ishte ndërprerë për shkak të lëshimit të sallës nga ana e deputetëve të opozitës, të cilët kërkuan para deputetëve të gjenden dorëheqjet e ministrit të Shëndetësisë Venko Filipçe dhe zëvendësit të tij Ilir Hasani, që të konstatohen nga shtëpia ligjdhënëse.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle