0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Në Kuvend u debatua për planin financiar të KRRE-së për vitin 2022

Deputetët sot debatuan për Propozimin e planit financiar të Komisionit Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime të Ujërave (KRRE) për vitin 2022, në korniza të seancës së 54-të.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle