0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Në Kuvend është parashtruaar propozimi për përbërje të qeverisë së re, mbledhja plenare të shtunën

Mandatari i Qeverisë së re, Dimitar Kovaçevski sot ia parashtroi kryetarit të kuvendit, Talat Xhaferi,  Propozimin për përbërje të qeverisë së re dhe Propozim-programin për punë të qeverisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle