0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Kuvend caktohen gjashtë seanca plenare

Në Kuvend sot është caktuar seanca për pyetje të deputetëve, si dhe vazhdimi i edhe pesë seancave të tjera.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle