Botë SQBotë.Portal SQ

Në Kuvajt zjarr në rafineri për naftë, nuk ka informacione për viktima

Zjarr ka shpërthyer sot në rafineri të madhe për naftë në Kuvajt dhe tani për tani nuk ka raporte për viktima, kumtoi kompania shtetërore e naftës Mina al Ahmadi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle