0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Në Kumanovë, të infektuar 17 të punësuar dhe 76 nxënës në 21 shkolla që nga fillimi i vitit shkollor

Një i punësuar dhe 10 nxënës të infektuar me Kovid-19 nga shkollat kumanovare janë lajmëruar gjatë ditës së djeshme në Sektorin për arsim nga komuna e Kumanovës, kumtuan sot kompetentët. Nxënësit e infektuar janë më shumë të shkollave të mesme dhe fillore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle