0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Në Krushevë është hapur manifestimi “10 ditë të Republikës së Krushevës”

Me leximin e Manifestit dhe me ngritjen e flamurit shtetëror mbrëmë në Gumenje të Krushevës u hap Manifestimi "10 ditë të Republikës së Krushevës".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle