Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Kroaci rritet numri i të sapoinfektuarve me Kovid-19

- Në Kroaci gjatë 24 orëve të kaluara janë regjistruar 3.162 të saposëmurë nga Kovid-19 dhe 23 raste të vdekjes.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle