0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Në Kroaci arrestohen katër kroatë, një maqedonas dhe një serb për kontrabandë droge

- Policia kroate zbuloi një shoqatë kriminale prej gjashtë anëtarësh, anëtarët e së cilës, përfshirë një maqedonas dhe një serb, u akuzuan për kontrabandë heroine në Kroaci që nga shtatori i vitit të kaluar, dhe më pas e shisnin atë në tregun e drogës në qarqet  Istra, Zagreb dhe Split - Qarku i Dalmacisë, njoftoi agjencia kroate e lajmeve HINA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle