0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Kovid qendrën në Tetovë ndërruan jetë dy pacientë në mpshën 73 dhe 88 vjeçare

Dy pacientë në Kovid-qendrën në Tetovë ndërruan jetë në 24 orët e fundit, informojnë nga Spitali i Tetovës. Të vdekurit janë të moshës 72 dhe 88 vjeçare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle