Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në korrik, inflacioni në Shqipëri ishte 7.5 për qind

Rritja e çmimeve, veçanërisht e ushqimeve dhe karburanteve, në Shqipëri ka vijuar edhe në muajin korrik, gjë që shkaktoi rritje të mëtejshme të inflacionit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle