Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Në konfliktin njëjavor me Izraelin deri më tani jetën e kanë humbur 48 palestinezë

Numri i viktimave palestinezë në konfliktin që shpërtheu të premten javën e kaluar midis Izraelit dhe Xhihadit islamik në Rripin e Gazës sot u rrit në 48, pasi lëndimeve iu nënshtruan një burrë dhe një vajzë 11-vjeçare.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle