0_Maqedoni.Portal SQShkup SQ

Në Komunën e Çairit nënshkrimi i marrëveshjes së bashkëpunimit me investitorin strategjik, kompaninë globale MABETEX

Në sheshin Skënderbeu sot në ora 13:30 do të bëhet  nënshkrimi i marrëveshjes së bashkëpunimit me investitorin strategjik, kompaninë globale MABETEX për investim me peshë prej mbi 50 milionë euro për ndërtimin e garazheve në kate dhe nëntokësore në më shumë lokacione në Komunën e Çairit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle