0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

Në komunën e Aerodromit dhe të Gazi Babës do të nënshkruhet kodeks për zgjedhje korrekte dhe demokratike

–Kandidatët për kryetarë komunash në komunën e Aerodromit dhe të Gazi Babës do të nënshkruajnë kodeks për zgjedhje korrekte dhe demokratike.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle