0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Në Komisionin për financim dhe buxhet, debat të amendamenteve për ribalansin e Buxhetit

Komisioni për financim dhe buxhet sot e vazhdon debatin për amendamente për Propozim-ribalansin e Buxhetit për vitin 2022, në kuadër të seancës së 38-të.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle