0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Kodër të Diellit është matur -1 gradë, ndërsa në Gjevgjeli 9 gradë Celsius

Më ftohtë sot në mëngjes ka qenë në Kodër të Diellit, Hanet e Mavrovës dhe Llazaropole, ku janë matur -1 gradë, në Krushevë dhe Dibër 0, në Berovë dhe Kriva Pallankë dy gradë, në Pretor dhe Manastir 3, në Tetovë 4, në Ohër dhe Vinicë 5, në Prilep 6, në Shkup - Petrovec, Shtip, Demir Kapi dhe Strumicë 7, Shkup-"Zajçev Rid" 8 dhe në Gjevgjeli 9 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle