0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Kodër të Diellit -12 gradë dhe 52 centimetra borë

 Në Kodër të Diellit janë matur -12 gradë, në Mavrovë dhe Krushevë -7, -5 në Berovë, -4 në Kriva Pallankë, -3 Prilep, -2 në Shkup, Kumanovë, Ohër, Manastir, Vinicë, -1 Tetovë, ndërsa zero në Gjevgjeli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle