0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Klinikën Infektive vdes një paciente 15-vjeçare, është sjellë me pasqyrë të rëndë klinike

Ministria e Shëndetësisë informoi se në Klinikën për Sëmundje Infektive dhe Gjendje Febrile vdiq një paciente 15-vjeçare nga fshati Sellcë e Tetovës

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle