0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Në klinikat e kardiokirurgjisë dhe urologjisë një tjetër transplant të zemrës dhe veshkave nga një donator i vdekur

Transplantimi i zemrës dhe veshkave nga një donator i vdekur filloi këtë mëngjes në klinikat e kardiokirurgjisë dhe urologjisë, njoftoi ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në profilin e tij në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle