0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Në KKZ Tetovë deri më tani është parashtruar vetëm një listë me candidate për këshilltarë për zgjedhjet lokale

Deri më sot në orën 14:00 në Komisionin komunal zgjedhor në Tetovë është parashtruar vetëm një listë me kandidatët për këshilltarë për zgjedhjet e ardhshme lokale. Sipas përvojave në ciklet e mëparshme zgjedhore në KKZ Tetovë presin subjektet të cilat dëshirojnë të marrin pjesë në zgjedhje, paraqitjet me emrat e kandidatëve për këshilltarë dhe kryetarë të komunave t’i parashtrojnë në  ditën e fundit të afatit, nesër, e shtunë 11 shtator, deri në orën 24:00.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle