0_Maqedoni.Portal SQKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQShoqëri SQ

Në Kinotekë “Java e filmit shqiptar”

Prej sot e deri më 26 tetor në Kinotekë do të mbahet “Java e filmit shqiptar”. Në manifestimin pesë ditor, të realizuar nga Kinoteka dhe Qendra kombëtare e filmit të Shqipërisë do të shfaqen nga pesë filma artistik të metrazhit të gjatë dhe të metrazhit të shkurtër nga produksioni më i ri.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle