0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në Kërçovë brenda një dite janë sulmuar tre persona nga qen endacak

Problemi i qytetarëve të Kërçovës me sulmet e shpeshta nga qentë endacak nuk ndalet dhe vetëm dje nga qentë endacak janë sulmuar tre banorë të qytetit, dy djem të rinj dhe një banor i moshuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle