Botë SQSvet.Slajder SQ

Në Keni gjatë shpërthimit të një cisterne, jetën e kanë humbur 13 persona

Një cisternë me derivate mbrëmë është përplasur me një kamion, që ka transportuar qumësht, është rrokullisur dhe ka shpërthyer.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle