Botë SQBotë.Portal SQ

Në Jerevan policia ka arrestuar aktivistë të opozitës

Gjatë protestës së sotme të aktivistëve opozitarë armen të udhëhequra nga zëvendëskryetari i Parlamentit armen, Ishkan Sagatelian, u bllokua një rrugë në zonën Norku Verior në kryeqytet, që çoi në ndërhyrjen e policisë speciale dhe arrestimin e protestuesve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle